Pár slov o horoškole TRAVERZ

TRAVERZ je nekomerční horolezecká škola, která nabízí členům Českého horolezeckého svazu kurzy skialpinismu, skitouringu, horolezectví, lezení, prevence lavin, zdravovědy a záchrany v horách. Cílem skialpové horoškoly je formou kurzů zajistit výcvik zájemců o skialpinismus a horolezectví a v praxi jim předat vlastní zkušenosti, dovednosti a vědomosti.

Ceny kurzů jsou kalkulované tak, aby pokryly režijní náklady instruktorů výuky a umožnily nákup potřebného horolezeckého vybavení, např. lavinových vyhledávačů, lopat a sond (cena setu 6.000 Kč), které jsou k dispozici v ceně kurzů.

 

Odborná úroveň kurzů

Odbornou úroveň kurzů garantuje Roman Raška, do roku 2011 instruktor horolezectví (HAL) vyškolený Českým horolezeckým svazem dle standardů Mezinárodní horolezecké asociace UIAA. Odpovědnost instruktorů za nováčky (členy ČHS) je v mezích odpovědnosti vymezené ČHS.

Roman Raška - Raškin (1965)

 

Kontaktujte mne!

Kontaktujte mne a já Vám zodpovím veškeré dotazy. Poslat dotaz ihned!

  • Chcete zažít pravé dobrodružství?

  • Propadli jste kouzlu lyžování v horách?

Prohlédněte si nabídku kurzů, např. kurz Skialpinismus v českých a slovenských horách (Beskydy, Jeseníky, Malá Fatra, Nízké Tatry) by mohl být pro Vás tou správnou volbou.